Najbližšie koncerty

   

       22.12.2012
-
SK, Banská Bystrica, Tirish, Spomienka na priatelov

14. 10. 2012 -

Zdravím.. po príchode nového speváka Miňa momentálne hladáme náhradu za Aleka na bubeníckom poste....venujeme sa tvorbe novým veciam.. a od decembra nás možte vydiet opet na podiach v plnej zbroji... takže sa máte načo tešiť.. :-))
"God is dead, long live the freedom..."


31. 3. 2012 -

"TARTAROS, never to be forgotten"


" čiara života rock clubu TARTAROS sa píše od 1.4.2003...do povedomia v Slovenskom ale aj svetovom merítku sa dostal robením množstvom koncertov, vydávaním CD a podporovaním Bansko Bystricku a Slovenskú UG scénu, rock club sa stal útočiskom a zázemím undergroundovej hudby, vychoval 3 generácia a množstvo skvelých kapiel.. a ľudí.... vždy to bolo miesto na slobodu prejavu a slova... Počas týchto posledných otvorených dní na starom mieste sa zúčastní množstvo..." never forget..."

12. 3. 2012 -

Nový spevák v PYOPOESY


Máme tu zmeny v death metalovej Slovenskej bande PYOPOESY. Na poste speváka dochádza k zmene. Dlhoročného člena a spoluharcovníka Tomáša" Nogu" nahradí, mladý talentovaný spevák Milan" Hentajči" Benko, ktorý sa broukaní do mikrofónu venuje už niekoľko rokov. Na koncerte 17.3. v Music Rock Café v ZVOLENE sa predstaví Tomáš" Noga" posledný krát z kapelou PYOPOESY + dva songy zaspieva aj nový spevák Miňo....takže sa máte načo tešiť...


.:Contact

info@pyopoesy.sk

.:Reviews


incipitum
.:Media

Inhuman


Inquisition


Ballad of deceased souls
Pyopoesy © 2010      Online monitor:      Cunter:      Bukelo ©