Vznik kapely sa datuje na jesen 94´
V zložení: Juraj H.- vocals, Richard J.- drums, Stano "Mako" M. - guitars, Miro "Mirík" L. - guitars
Prvé demo bolo natocené august 96´,v Slov. Lupci. Pod názvom "IN EXTREMIS". Nachádza sa na nom 6 brutálnych skladieb + bonus Paranoid ( Bl.Sabbath). Death metalové pasáže sa prelínajú s grindovými a sú podfarbené melodikou. Plus brutálny až mierne do blacku spev. Demo je nahraté dost basovo a nie v dobrej kvalite. Nesie sa v duchu hesla: "Brutality is never enought!"
Druhé demo bolo nahraté december 97´ (zmixované až január 98´) v Pro-arte (Považ. Bystrici). Je na nom 7 skladieb a názov je "CALIGO" (Temnota). Je založené tak isto na brutálnych rifoch podfarbených mystickou melodikou. Je masteringované a do troch skladieb je nahratá aj basa. Tak isto aj na 1. deme tak aj na 2. deme sa spieva aj v latincine. Na Caligu je v texte aj jedna slovno- textová hracka (Caligo). Po natocení 2. dema priberáme piateho stáleho clena Petra "Bukelo" B. Celé demo sa nesie v znamení hesla "Trust in , this belief is eternal...."
Tretie demo je nahraté: október 99´- štúdio Exponent (Hlohovec). Nachádza sa na nom 6 skladieb + bonus We´re not gonna take it (Twisted Sister). Názov dema je "TYRANNUS". Celé demo sa nesie v duchu doby, v ktorej vládol neobmedzený vládca (tyran). Brutálne riffi sú doplnené melodickými prvkami. Nachádza sa tam aj jedna inštrumentálna (gitarová) skladba. Po nahratí dema od nás odchádza spevák Juraj, na miesto neho prichádza Tomáš "Noga" S. - na deme naspieval We ´re not gonna take it. Texty sú v anglictine a z casti aj v latincine.
Štvrtú vec - promo, sme nahrali : október ´01 v štúdiu MOONSET ( Šala). Zatial je bez masteringu je to cistá nahrávka. Nachádza sa na nom 6 skladieb + I am rebel (cover ACCEPT). Názov je "ECCLESIA-PECCATUM". Už sám názov nám vraví, že je to výpoved o cirkevných zverstvách, ktoré boli zpáchané v stredoveku! Celé je to obohatené menšími zvukovými vsuvkami (intrami). Nachádzajú sa tam: deathmetalové riffy pretkávané mystickou melodikou a akusticko-gitarovými pasážami + brutálnym vocálom, ktorý dodáva celej nahrávke výpoved o ľudskej nenásytnosti a zloby v tej dobe, urcitých ludí v mene Boha!
Piatu vec - CD, sme nahrali : Tak tu máme nový album pod názvom " ... alea iacta est ... " obsahuje: 8 songov + intro. * HEREZA I * HEREZA II * THANATOS * I´M YOUR GOD * IV.LATERAN COUNCIL * HANNIBAL * THE FLAMES * LIFE IN AGONY * Skladby sa nesú v duchu starej deathmetalovej školy, popretkávané množstvom pocitovej melodiky, obohatené nezabudnuteľným vokálom.Brutálne,technické gitarové riffy spolu z bicími, to všetko doplnené o melodicko-brutálny vokál dotvára atmosféru , ktorá vás vtiahne do sveta, plného ludskej vášne,lásky,závisti a nevraživosti… do sveta, kde pravda a presvedčenie nemajú žiadnu ľudskú hodnotu…alebo hej…?


Na poste bubeníka je zmena, dlhoročný hráč "Richard" odchádza a nahrádza ho starý harcovník "Alek"


" Bude moja smrť jediná sloboda, ktoru poznám..."

Pyopoesy © 2010      Online monitor:      Cunter:      Bukelo ©